Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povolání: zpěvačka
Věk:
15
Datum narození: 11. 08. 1993
Místo narození: Toledo, Ohio, USA
Znamení: Lev   aktuální horoskop »

Životopis

Alyson Stoner se narodila 11. 8. v roce 1993.
Trénovala v tanečních studiích O’Connell (Holland, Ohio) a v modelingovém studiu Margaret O’Brien. Chodila do školy Maueme Valley Country Day School, velmi elitní a privátní školy.
Hrát začala v roce 1999, když přišla do „International Modeling and Talent Association.“ Následně získala několik cen za herectví, modeling a tanec (včetně čestného uznání pro nejlepší modelku roku na konferenci IMTA).

V roce 2002 se stala hostem v show Mike’s Super Short Show na kanálu Disney.

Po tanečním výcviku v Los Angels se Alyson objevila ve videoklipech „Work it“ a „Gossip Folks“ zpěvačky Missy Elliott. Také v Eminemově videoklipu „Just lose it“ a v méně známém videoklipu „No tengo dinero“ zpěvačky Kumbii King. V letech 2003 – 2006 tancovala s taneční skupinou zvanou „JammXKids“. Na začátku roku 2006 skupinu opustila, ale pokračovala dál v různých pracích. Byla také jednou z tanečnic ve speciálním vydání DVD „Příběh žraloka. “Alyson učí hip-hop v tanečním komplexu. Je zde nejmladší učitelkou.

V roce 2003 a 2005 se objevila jako Sarah, jedno z dvanácti Bakerových dětí v úspěšných komediích „Dvanáct do tuctu“ a „Dvanáct do tuctu 2“. Vystupovala také v několika televizních show – The Suite Life of Zack and Cody, That’s So Raven a Drahe and Josh.

V roce 2005 Alyson nahrála cover verzi písničky „Baby It’s You“ od JoJo.

V roce 2006 měla malou roli ve filmu Let’s Dance. Hrála zde mladší sestru Channinga Tatuma. Stoner začínala ve filmu „Alice Upside Down.“ V současné době propůjčuje hlas Isabelle v novém animovaném seriálu „Phineas and Ferb“ na kanálu Disney.

Alyson je taneční editorkou magazínu „Kewl Magazine.“ S dobrými přáteli a hvězdou Miley Cyrus hostila světovou konferenci fanoušků Amazon.com. Stoner vystupovala spolu s Jonas Brothers ve filmu Camp Rock. Její další film bude „Ghosttown“
V současné době pracuje na „top-secret.“ Alyson popisuje projekt jako smíšené taneční video – slučuje mnoho stylů zábavy do jednoho balíčku.
V létě roku 2008 se objevila ve hře kanálu Disney jako členka týmu „Blue Lighting“ spolu s Kiely Williams, Demi Lovato, Shin Koyamada, Roshon Fegan, Cole Sprouse a s několika zahraničními hvězdami kanálu Disney. Stoner se také objevila v jakési video hře „Wii Fitt“. Ve hře je několik cvičení pro udržení váhy.

Alyson začala jako Alice McKinley ve filmu „Alice Upside Down“ založeném volně na řadách Alice, především „The Agony of Alice.“ Byla to její první herecká role, kdy se poprvé musela objevit ve všech scénách filmu. Také nahrála dvě písně na soundtrack. (Lost and Found, Free spirit).

31. 10. 2008 se objevila ve videu na YouTube (přepracovaný thriller) s přítelem Adamem Sevanim.

Dotazník:
Přezdívka: Allie
Sourozenci: 2 starší sestry,Correy a Jaimee
Výška: 152cm
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Zájmy: basketball,tancování(tancuje v taneční skupině JammXKids)

Zajímavosti:
-tancovala v klipu
Missy Elliot a Eminema
- ve volném čase skládá písničky
- je dobrá kámoška s Dylanem a Colem Sprouse
- dřív dělala balet a jazz dancing
- byla modelkou
- jejím velkým vzorem je
Hilary Duff

Filmografie (výběr):
Cheaper by the dozen 2 (2006)-Sarah
Cheaper by the dozen (2003)-Sarah
Garfield (2004)-Kid Rat
Super-Short show-Sally
The Suite Life of Zach and Cody (2005)-Max
Její přátelé jí říkají Allie (přezdívka)
 

Náhledy fotografií ze složky Alyson

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář